۱ ماه تا کنکور با حمیدرضابودلایی رتبه ۷۷ ارشد علوم اقتصادی ۹۵ ( مصاحبه + )

رتبه های برتر ارشد اقصاد 95

با سلام لطفا خودتون رو معرفی کنید 

درودبرهمه دوستان و تبریک سال جدیدوارزوی موفقیت ،حمیدرضابودلایی هستم ودوره لیسانس من دانشگاه بوعلی سینا بود رتبه ۷۷کنکورکارشناسی ارشدگروه علوم اقتصادی درکنکور۹۵درصدمن به ترتیب دراقتصادخرد۶۳،اقتصادکلان۵۲،ریاضی۷۰،آمار۶۷ ودروس
تخصصی ۲۵میباشدو هم اکنون دانشجو علوم اقتصادی گرایش علوم اقتصادی(محض)دانشگاه علامه طباطبایی تهران دوره روزانه میباشم.

شرایط شما یک ماه قبل از کنکور به چه صورت بود . چه مقدار مطالعه و امادگی برای کنکور داشتید وشرایط روحی شما در حال ‏نزدیک شدن به کنکور به چه صورت بود ؟

من از اواسط بهمن به طور جدی شروع به مطالعه کردم(میانگین روزی ۸ ساعت) و یک ماه به کنکور من همچنان مطالعه میکردم و خیلی کم تست زده بودم و شرایط نسبتا خوبی برای خودم  متصور نبودم
ولی بعداز تعطیلات کاملا تست زدم و نکته برداری میکردم و طبیعی بود که رفته رفته ازجهت نزدیکی به ازمون استرس داشته باشم واز طرفی با زدن تست بیشتر آرامش پیدا کنم.

 فکر میکنید بهترین ومهم ترین کار در این یک  ماه باقی مانده تا کنکور چیست که باعث پیشرفت و رسیدن به نتیجه ی دلخواه ‏داوطلب در روز کنکور میشود ؟

بنظر من اگه تابحال اونطور که باید نخوندید یابرنامه تونو  جمع نکردید نگران نباشید این ماه پایانی رو تست بزنید،سعی کنید تست سال ۸۵ به اینور را کامل بزنید
روزی دو تا آزمون میشه زد و نکته بردارید از هر درس

بچه ها تست بزنید،تست مطالب رو تثبیت میکنه و من اگه برگردم بیشتر تست میزنم یا چندباره تست میزنم
من سال ۸۰ تا۹۴ رو زدم حتی در اقتصادخرد سوالات سال ۷۰تا ۸۰ رو هم زدم ولی حیف که نشد چند سری بزنم ولی  نکته برداری کرده بودم و درپایان نکته هارو خوندم.

 فکرمیکنید چه استراتژی و عواملی باعث موفقیت شما در کنکور شد  و اگر به زمان کنکور خود بر میگشتید چه کارهای دیگر رو انجام و چه اشتباهاتی رو تکرار نمیکردید ؟

پیشنهادپایانی: بچه ها یه ماه هم خیلیه،سعی کنید تا پایان فروردین تست جامع بزنید و حتما نکته برداری کنید تا سال۸۷ خیلی آسون بوده تستها،از ۸۸ به اینورشاهدتفاوت در نوع سوالات هستیم و اصلا نترسیدو زووم نشید روسوالات
وده روز پایانی یا هفته آخر نکته ها را بخوانید مطمعنا وضعیت شما بهترمیشود
میشه اراده به خرج بدید این یه ماه رو طوری بخونید که کم کاری هایه گذشته روجبران کنه یا برعکس طوری بیخیال باشید که شرایطتون بدتر بشه و اگر هدف بزرگی داشته باشید ودلیلی به اندازه کافی بزرگ داشته باشید راه هرکاری را پیدا خواهید کرد.

*** مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ با رتبه های برتر ( کلیک کنید ) ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.