مصاحبه و همکاری با رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد ۹۶

مصاحبه و همکاری با رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد 96

سلام خدمت همراهان سایت رتبه برترها

امیدواریم که رتبه های مورد نظر خودتون رو به دست اورده باشید و جز رتبه های برتر امسال باشید . سایت رتبه برترها برای کمک به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، هرسال اقدام به جمع اوری و بارگذاری مصاحبه از رتبه های برتر میکند . این کار باعث کمک و به داوطلبانی میشود که میخواهند مطالعه برای درس و کنکور رو شروع کنند و نیاز به انگیزه و راهنما دارند . همانطور که شما و همینطور ما ( موسسین سایت ) از تجربه و توصیه های رتبه های برتر سال های پیشین خود استفاده کردیم ، داوطلبان کنکور سال های اتی نیز نیازمند توصیه و تجارب شما میباشند . باشد که این راه ادامه پیدا کند و نقشی هرچند کوچک در بالارفتن سطح امادگی عزیزان داوطلب کنکور سال های بعد داشته باشیم

فایل مصاحبه با رتبه های برتر در این قسمت اماده ی دانلود میباشد . پس از تکمیل با عکس خود و عکسی از کارنامه ی خود ضمیمه کنید و به ایمیل سایت ( rotbeh.bartarha@gmail.com ) بفرستید . همچنین اگر تمایل به همکاری های بیشتر و مالی با سایت رو داشتید ، از طریق ایمیل به ما اطلاع بدهید . ( از رتبه ی ۱ تا ۲۰۰ میتوانید مصاحبه رو برای پر کنید و بفرستید )

فایل مصاحبه با رتبه های برتر ( کلیک کنید )

 

با تشکر رتبه برترها

13 thoughts on “مصاحبه و همکاری با رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد ۹۶

  1. زیر کامنت قبلیتون پاسخ دادیم که فایل PDF جزوه براتون ارسال شده .
   به همین ایمیلی که اینجا ثبت کردید
   چک کنید اگر آدرس درست نیست بفرمایید

  1. سلام دوست عزیز ۴ بار به ایمیلتون ارسال شد ! . ایمیلتون اشکال داره . ایمیل جدید بدید

 1. سلام لطفا از کارنامه رتبه های برتر وزارت بهداشت امسال(بیوشیمی بالینی) هم بزارید.ممنون

 2. سلام رتبه ۴۲۰۰روزانه و ۴۳۰۰ شبانه ارشد شیمی فیزیک با سهمیه ازاد منطقه سه به نظر شما تو کدوم قبول میشم؟ضمن اینکه روزانه و شبانه نیشابور و بروجرد ویاسوج را هم زدم؟

 3. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. با رتبه ۱۴۱۴۵ کدوم دانشگاه آزاد میشه قبول شد؟ اصلا با این رتبه میشه قبول شد یا نمیشه؟ برای تکمیل ظرفیت میشه امید داشت؟

  1. سلام از دانشگاه ازاد اطلاعی نداریم اما معمولا دانشگاه ازاد امید کسی و ناامید نمیکنه و به کسی نه نمیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.